LM2595S-12/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2595S-12/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 12V 1A TO263-5
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
LM2595S-12/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2595S-12/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 12V 1A TO263-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 37737 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM2595S-12/NOPB
LM2595S12NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 150kHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Dabartinis - rezultatas 1A Bazinės dalies numeris LM2595
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM2594PADJG
LM2594PADJG
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC REG MULT CONFIG INV ADJ 8DIP
Sandelyje: 5017 pcs
parsisiųsti: LM2594PADJG.pdf
RFQ
LM2595S-12
LM2595S-12
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG BUCK 12V 1A TO263-5