LM2591HVS-3.3/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2591HVS-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
LM2591HVS-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2591HVS-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 33140 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 60V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM2591HVS-3.3/NOPB
LM2591HVS33NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 150kHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Dabartinis - rezultatas 1A Bazinės dalies numeris LM2591