LM2576T-15/LF03
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2576T-15/LF03
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 15V 3A TO220-5
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
270 pcs
  • Pranešimas
LM2576T-15/LF03 specifikacijos
Dalies numeris LM2576T-15/LF03 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 15V 3A TO220-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44926 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 15V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 4V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-5 Formed Leads
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 52kHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 3A TO-220-5 Formed Leads Dabartinis - rezultatas 3A
Bazinės dalies numeris LM2576
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM2576T-3.3
LM2576T-3.3
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5
Sandelyje: 4156 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM2576T-15G
LM2576T-15G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC REG MULT CONFIG INV 15V TO220
Sandelyje: 86838 pcs
parsisiųsti: LM2576T-15G.pdf
RFQ
LM2576T-15
LM2576T-15
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG BUCK 15V 3A TO220-5