LM2575HVN-15/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2575HVN-15/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 15V 1A 16-DIP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM2575HVN-15/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2575HVN-15/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 15V 1A 16-DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4263 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 15V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 4V Įtampa - įėjimas (maks.) 60V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas 16-DIP Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM2575HVN-15
LM2575HVN-15
LM2575HVN-15-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 52kHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A 16-DIP (0.300", 7.62mm) Dabartinis - rezultatas 1A