LM2574HVM-3.3/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM2574HVM-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 3.3V 0.5A 14-SOIC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM2574HVM-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM2574HVM-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 3.3V 0.5A 14-SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37751 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 4V Įtampa - įėjimas (maks.) 60V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM2574HVM-3.3/NOPB
LM2574HVM33NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 52kHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Dabartinis - rezultatas 500mA Bazinės dalies numeris LM2574
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM2574HVM-3.3
LM2574HVM-3.3
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG BUCK 3.3V 0.5A 14-SOIC