LM1117T-3.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM1117T-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220-3
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
LM1117T-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM1117T-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84099 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.2V @ 800mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 15V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3 Serija LM1117-3.3
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 PSRR 75dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LM1117T-3.3/NOPB
LM1117T33NOPB
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-220-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - silpnas (Iq) 5mA
Dabartinis - rezultatas 800mA Valdymo funkcijos -
Bazinės dalies numeris LM1117
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM1117T-3.3
LM1117T-3.3
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220-3
Sandelyje: 65765 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM1117SX-ADJ/NOPB
LM1117SX-ADJ/NOPB
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 800MA DDPAK