LM1117LDX-1.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM1117LDX-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8WSON
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM1117LDX-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM1117LDX-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8WSON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108293 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.2V @ 800mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 15V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-WSON (4x4) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-WDFN Exposed Pad PSRR 75dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LM1117LDX-1.8/NOPBTR
LM1117LDX18NOPB
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA 8-WSON (4x4)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - silpnas (Iq) 5mA
Dabartinis - rezultatas 800mA Valdymo funkcijos -