LM1086ILD-3.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM1086ILD-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8WSON
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM1086ILD-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM1086ILD-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8WSON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64496 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.5V @ 1.5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 27V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-WSON (4x4) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-WDFN Exposed Pad PSRR 72dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-38364-2
LM1086ILD-3.3/NOPB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A 8-WSON (4x4)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - silpnas (Iq) 5mA
Dabartinis - rezultatas 1.5A Valdymo funkcijos -