DS100KR800SQE/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DS100KR800SQE/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REDRIVER 8CH 10.3GBPS 54WQFN
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DS100KR800SQE/NOPB specifikacijos
Dalies numeris DS100KR800SQE/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 6838 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.6 V Įveskite Buffer, ReDriver
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 54-WFQFN Exposed Pad Išvestis CML
Kiti vardai 296-40086-2
DS100KR800SQE/NOPB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kanalų skaičius 8 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Įvestis CML Išsamus aprašymas Buffer, ReDriver 8 Channel 10.3Gbps 54-WQFN (10x5.5)
Delsimo laikas 200ps Duomenų perdavimo sparta (maks.) 10.3Gbps
Dabartinis - tiekimas - Talpa - įvestis 10pF