CD74HCT03M96
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD74HCT03M96
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CD74HCT03M96 specifikacijos
Dalies numeris CD74HCT03M96 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 596705 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC
Serija 74HCT Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai 296-9245-2
CD74HCT03M96E4
CD74HCT03M96E4-ND
CD74HCT03M96G4
CD74HCT03M96G4-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Įėjimų skaičius 2
Grandinių skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 24ns @ 4.5V, 50pF
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Logikos tipas NAND Gate
Loginis lygis - žemas 0.8V Loginis lygis - aukštas 2V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Open Drain
Išsamus aprašymas NAND Gate IC 4 Channel Open Drain 14-SOIC Dabartinis - silpnas (maks.) 2µA
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas -, 4mA Bazinės dalies numeris 74HCT03