BQ24170RGYR
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BQ24170RGYR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC BATT CHRGR LIION/POLY 24VQFN
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BQ24170RGYR specifikacijos
Dalies numeris BQ24170RGYR Gamintojas N/A
Galimas kiekis 41932 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (maks.) 17V Tiekėjo prietaisų paketas 24-VQFN (5.5x3.5)
Serija - Programuojamos funkcijos Current
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 24-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai 296-38877-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Ląstelių skaičius 1 ~ 3 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Sąsaja - Gedimo apsauga Over Current, Over Temperature, Over Voltage
Įkrovimo srovė - maks 4A Akumuliatoriaus įtampa 4.2V