ADC14DS105AISQE/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADC14DS105AISQE/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC ADC 14BIT 105MSPS DUAL 60WQFN
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
ADC14DS105AISQE/NOPB specifikacijos
Dalies numeris ADC14DS105AISQE/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 6035 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, skaitmeninis 2.7 V ~ 3.6 V Įtampa - tiekimas, analoginis 2.7 V ~ 3.6 V
Tiekėjo prietaisų paketas 60-WQFN (9x9) Serija -
Atrankos norma (per sekundę) 105M Nuorodos tipas External, Internal
Santykis - S / H: ADC 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 60-WFQFN Exposed Pad Kiti vardai ADC14DS105AISQE
ADC14DS105AISQE-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Įėjimų skaičius 2
Bitų skaičius 14 A / D keitiklių skaičius 2