ADC12D1600RFIUT/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADC12D1600RFIUT/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC ADC 12BIT SRL 3.2G 2CH 292BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 39 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 39 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ADC12D1600RFIUT/NOPB specifikacijos
Dalies numeris ADC12D1600RFIUT/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 39 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, skaitmeninis 1.8 V ~ 2 V Įtampa - tiekimas, analoginis 1.8 V ~ 2 V
Tiekėjo prietaisų paketas 292-BGA (27x27) Serija -
Atrankos norma (per sekundę) 3.2G Nuorodos tipas Internal
Santykis - S / H: ADC 1:1 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 292-BGA Exposed Pad Kiti vardai 296-41532-5
ADC12D1600RFIUT/NOPB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Įėjimų skaičius 2
Bitų skaičius 12 A / D keitiklių skaičius 2