ADC10D020CIVS/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADC10D020CIVS/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC ADC 10BIT 48-TQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ADC10D020CIVS/NOPB specifikacijos
Dalies numeris ADC10D020CIVS/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 13067 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, skaitmeninis 2.7 V ~ 3.6 V Įtampa - tiekimas, analoginis 2.7 V ~ 3.6 V
Tiekėjo prietaisų paketas 48-TQFP (7x7) Serija -
Atrankos norma (per sekundę) 20M Nuorodos tipas External, Internal
Santykis - S / H: ADC 1:1 Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 48-TQFP Kiti vardai *ADC10D020CIVS/NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Įėjimų skaičius 2
Bitų skaičius 10 A / D keitiklių skaičius 1