ADC101C027CIMKX/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADC101C027CIMKX/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC ADC 10BIT SAR I2C TSOT-23-6
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
ADC101C027CIMKX/NOPB specifikacijos
Dalies numeris ADC101C027CIMKX/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 93068 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, skaitmeninis 2.7 V ~ 5.5 V Įtampa - tiekimas, analoginis 2.7 V ~ 5.5 V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-6 Serija -
Atrankos norma (per sekundę) 188.9k Nuorodos tipas Supply
Santykis - S / H: ADC 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Kiti vardai 296-44559-2
ADC101C027CIMKX
ADC101C027CIMKX-ND
ADC101C027CIMKX/NOPB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Įėjimų skaičius 1
Bitų skaičius 10 A / D keitiklių skaičius 1