66AK2H14BXAAW24
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 66AK2H14BXAAW24
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC DSP ARM SOC 1517FCBGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 128 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 128 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
21 pcs
  • Pranešimas
66AK2H14BXAAW24 specifikacijos
Dalies numeris 66AK2H14BXAAW24 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 128 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V Įtampa - branduolys Variable
Įveskite DSP+ARM® Tiekėjo prietaisų paketas 1517-FCBGA (40x40)
Serija 66AK2Hx KeyStone Multicore Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 1517-BBGA, FCBGA Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 12.75MB Neleistra atmintis ROM (384 kB)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
Laikrodis 1.2GHz DSP, 1.4GHz ARM® Bazinės dalies numeris 66AK2H14