SSL-LX20R6ID
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
SSL-LX20R6ID Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSL-LX20R6ID
Gamintojas / Gamintojas: Lumex, Inc.
Prekės aprašymas LED RED DIFFUSED 6CHIP JUMBO T/H
Duomenų lapai: SSL-LX20R6ID.pdf
  • Pranešimas
SSL-LX20R6ID specifikacijos
Dalies numeris SSL-LX20R6ID Gamintojas Lumex, Inc.
Galimas kiekis 52433 pcs Duomenų lapas SSL-LX20R6ID.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 635nm Bangos ilgis - dominuojantis -
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 6V Žiūrėjimo kampas 120°
Tiekėjo prietaisų paketas 6-CHIP JUMBO Dydis / Matmenys -
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 67-1527
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 35mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Objektyvo skaidrumas Diffused Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 20.00mm
Objektyvo spalva Red "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 13.50mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Red LED Indication - Discrete 6V Radial Dabartinis testas 20mA