LDT-M3602RI
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
Lumex, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LDT-M3602RI
Gamintojas / Gamintojas: Lumex, Inc.
Prekės aprašymas LED .36" TRI 565NM MULTX GRN CA
Duomenų lapai: LDT-M3602RI.pdf
  • Pranešimas
LDT-M3602RI specifikacijos
Dalies numeris LDT-M3602RI Gamintojas Lumex, Inc.
Galimas kiekis 4939 pcs Duomenų lapas LDT-M3602RI.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 565nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2.2V
Dydis / Matmenys 0.551" H x 0.886" W x 0.283" D (14.00mm x 22.50mm x 7.20mm) Serija -
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 105mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 12-DIP (0.400", 10.16mm), 11 Leads Simbolių skaičius 3
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 3.5mcd
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Ekrano tipas 7-Segment
Digit / Alpha dydis 0.36" (9.14mm) Išsamus aprašymas Character LED Display Module Green 7-Segment 3 Character Common Anode 2.2V 10mA 0.551" H x 0.886" W x 0.283" D (14.00mm x 22.50mm x 7.20mm) 12-DIP (0.400", 10.16mm), 11 Leads
Dabartinis testas 10mA Bendri pin Common Anode