TXM-315-KH3
Linx TechnologiesLinx Technologies
TXM-315-KH3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXM-315-KH3
Gamintojas / Gamintojas: Linx Technologies
Prekės aprašymas TX RF W/ENCODER 315MHZ
Duomenų lapai: 1.TXM-315-KH3.pdf2.TXM-315-KH3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TXM-315-KH3 specifikacijos
Dalies numeris TXM-315-KH3 Gamintojas Linx Technologies
apibūdinimas TX RF W/ENCODER 315MHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6641 pcs Duomenų lapas 1.TXM-315-KH3.pdf2.TXM-315-KH3.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.2 V Serija KH3
Maitinimas - išvestis 4dBm Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 27-SMD Module Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Moduliavimas arba protokolas ASK, OOK
Atminties dydis - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 315MHz
funkcijos Built-in Remote Control Encoder Išsamus aprašymas RF Transmitter ASK, OOK 315MHz 4dBm Castellation Antenna 27-SMD Module
Duomenų perdavimo sparta (maks.) - Duomenų sąsaja Parallel
Dabartinis - perduodantis 2.7mA Programos Home/Industrial Automation, Lighting, Remote Control, RKE
Antenos jungtis Castellation
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TXM 150-124
TXM 150-124
Gamintojai: TRACO Power
apibūdinimas: PRODUCT TYPE: AC/DC; PACKAGE STY
Sandelyje: 1163 pcs
parsisiųsti: TXM 150-124.pdf
RFQ
TXM-418-RM
TXM-418-RM
Gamintojai: Linx Technologies
apibūdinimas: TRANSMITTER RF 418MHZ