OTX-418-HH-KF5-HT
Linx TechnologiesLinx Technologies
OTX-418-HH-KF5-HT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OTX-418-HH-KF5-HT
Gamintojas / Gamintojas: Linx Technologies
Prekės aprašymas XMITTER KEYFOB 418MHZ 5 BUTTON
Duomenų lapai: OTX-418-HH-KF5-HT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
OTX-418-HH-KF5-HT specifikacijos
Dalies numeris OTX-418-HH-KF5-HT Gamintojas Linx Technologies
apibūdinimas XMITTER KEYFOB 418MHZ 5 BUTTON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3895 pcs Duomenų lapas OTX-418-HH-KF5-HT.pdf
Įtampa - tiekimas 2.1 V ~ 3.6 V Serija -
Jautrumas - Maitinimas - išvestis -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Moduliavimas arba protokolas ASK, OOK
Funkcija Transmitter Dažnumas 418MHz
funkcijos 5 Buttons, 750 ft. Operating Distance Išsamus aprašymas RF Transmitter 418MHz ASK, OOK Handheld, 5 Button