CSI-RGFE-300-UFFR-B
Linx TechnologiesLinx Technologies
CSI-RGFE-300-UFFR-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSI-RGFE-300-UFFR-B
Gamintojas / Gamintojas: Linx Technologies
Prekės aprašymas CBL ASSY RP-SMA-UMCC 11.811"
Duomenų lapai: CSI-RGFE-300-UFFR-B.pdf
  • Pranešimas
CSI-RGFE-300-UFFR-B specifikacijos
Dalies numeris CSI-RGFE-300-UFFR-B Gamintojas Linx Technologies
apibūdinimas CBL ASSY RP-SMA-UMCC 11.811" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19082 pcs Duomenų lapas CSI-RGFE-300-UFFR-B.pdf
Stilius RP-SMA to UMCC Serija -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Ilgis 11.811" (300.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 50 Ohms
Lytis Female to Male Dažnumas - maks 3GHz
funkcijos - Išsamus aprašymas Cable Assembly Coaxial RP-SMA to UMCC Female to Male 1.13mm OD Coaxial Cable 11.811" (300.00mm)
Spalva Gray Kabelio tipas 1.13mm OD Coaxial Cable