SMG236295R-0.157
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMG236295R-0.157
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas SURFACE MOUNT GASKET
Duomenų lapai: SMG236295R-0.157.pdf
  • Pranešimas
SMG236295R-0.157 specifikacijos
Dalies numeris SMG236295R-0.157 Gamintojas Leader Tech Inc.
Galimas kiekis 210418 pcs Duomenų lapas SMG236295R-0.157.pdf
Plotis 0.295" (7.49mm) Įveskite Film Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai 1798-1290-2 Darbinė temperatūra -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyurethane Foam, Tin-Copper Polyester (SN/CU)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 0.157" (4.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.236" (6.00mm)