SG250600R-10
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SG250600R-10
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas .250"H X .600"W X 10"L--RECTANGU
Duomenų lapai: SG250600R-10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SG250600R-10 specifikacijos
Dalies numeris SG250600R-10 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas .250"H X .600"W X 10"L--RECTANGU "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 52453 pcs Duomenų lapas SG250600R-10.pdf
Plotis 0.600" (15.24mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangular Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Medžiaga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 10.000" (254.00mm)
Aukštis 0.250" (6.35mm) Priedų metodas -