SG187750R-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SG187750R-48
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas .187"H X .750"W X 48"L--RECTANGU
Duomenų lapai: SG187750R-48.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
SG187750R-48 specifikacijos
Dalies numeris SG187750R-48 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas .187"H X .750"W X 48"L--RECTANGU "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3114 pcs Duomenų lapas SG187750R-48.pdf
Plotis 0.750" (19.05mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangular Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Medžiaga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 4.00' (1.22m)
Aukštis 0.187" (4.75mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SG187250D-48
SG187250D-48
Gamintojai: Leader Tech Inc.
apibūdinimas: FSG, .187"H X .25"W X 48"L
Sandelyje: 12083 pcs
parsisiųsti: SG187250D-48.pdf
RFQ
SG1846J
SG1846J
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 16DIP
Sandelyje: 4762 pcs
parsisiųsti: SG1846J.pdf
RFQ
SG1M-XL
SG1M-XL
Gamintojai: SCS
apibūdinimas: ESD SOLE GROUNDER 1MEG X-LARGE
parsisiųsti:
SG187375R-24
SG187375R-24
Gamintojai: Leader Tech Inc.
apibūdinimas: .187"H X .375"W X 24"L--RECTANGU
parsisiųsti: SG187375R-24.pdf
SG1M-M
SG1M-M
Gamintojai: SCS
apibūdinimas: ESD SOLE GROUNDER 1MEG MED
parsisiųsti:
SG190
SG190
Gamintojai: Ametherm
apibūdinimas: ICL 5 OHM 15% 4A