SG015200R-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
SG015200R-48 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SG015200R-48
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas FSG, .015"H X .200"W X 48"L
Duomenų lapai: 1.SG015200R-48.pdf2.SG015200R-48.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SG015200R-48 specifikacijos
Dalies numeris SG015200R-48 Gamintojas Leader Tech Inc.
Galimas kiekis 16107 pcs Duomenų lapas 1.SG015200R-48.pdf2.SG015200R-48.pdf
Plotis 0.200" (5.08mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai 1798-1134 Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 48.000" (121.92cm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.015" (0.38mm)