85-CBSF-3.5X7.5X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 85-CBSF-3.5X7.5X0.8
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 85-CBSF-3.5X7.5X0.8--85S04--CIRC
Duomenų lapai: 85-CBSF-3.5X7.5X0.8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
85-CBSF-3.5X7.5X0.8 specifikacijos
Dalies numeris 85-CBSF-3.5X7.5X0.8 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 85-CBSF-3.5X7.5X0.8--85S04--CIRC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3710 pcs Duomenų lapas 85-CBSF-3.5X7.5X0.8.pdf
Plotis - apskritai 3.500" (88.90mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 7.500" (190.50mm) Aukštis - apskritai 0.800" (20.32mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 7.500" (190.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole