84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.8
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.80--84S162
Duomenų lapai: 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.8 specifikacijos
Dalies numeris 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.8 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.80--84S162 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5579 pcs Duomenų lapas 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.8.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Kiti vardai 84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.80
84NH-CBSFD-2.0X4.25X0.80-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 4.250" (107.95mm)
Aukštis - apskritai 0.800" (20.32mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.250" (107.95mm) Vent Holes in Pattern Through Hole