81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8--81S11--C
Duomenų lapai: 81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8 specifikacijos
Dalies numeris 81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8--81S11--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3270 pcs Duomenų lapas 81-CBSASVD-3.0X3.0X0.8.pdf
Plotis - apskritai 3.000" (76.20mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 0.800" (20.32mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole