80X-CBS-2.5X3.0X0.28
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 80X-CBS-2.5X3.0X0.28
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 80X-CBS-2.5X3.0X0.28--80X22--CIR
Duomenų lapai: 80X-CBS-2.5X3.0X0.28.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
80X-CBS-2.5X3.0X0.28 specifikacijos
Dalies numeris 80X-CBS-2.5X3.0X0.28 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 80X-CBS-2.5X3.0X0.28--80X22--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 18933 pcs Duomenų lapas 80X-CBS-2.5X3.0X0.28.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 0.280" (7.11mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount