56-CBSASV-3.0X4.0X0.65
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 56-CBSASV-3.0X4.0X0.65
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 56-CBSASV-3.0X4.0X0.65--56S18--C
Duomenų lapai: 56-CBSASV-3.0X4.0X0.65.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
56-CBSASV-3.0X4.0X0.65 specifikacijos
Dalies numeris 56-CBSASV-3.0X4.0X0.65 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 56-CBSASV-3.0X4.0X0.65--56S18--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3682 pcs Duomenų lapas 56-CBSASV-3.0X4.0X0.65.pdf
Plotis - apskritai 3.000" (76.20mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.000" (101.60mm) Aukštis - apskritai 0.650" (16.51mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole