54-CBSFD-1.5X2.0X0.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 54-CBSFD-1.5X2.0X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 54-CBSFD-1.5X2.0X0.5--54S209--CI
Duomenų lapai: 54-CBSFD-1.5X2.0X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
54-CBSFD-1.5X2.0X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 54-CBSFD-1.5X2.0X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 54-CBSFD-1.5X2.0X0.5--54S209--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5082 pcs Duomenų lapas 54-CBSFD-1.5X2.0X0.5.pdf
Plotis - apskritai 1.500" (38.10mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole