54-CBSF-2.5X3.0X0.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 54-CBSF-2.5X3.0X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 54-CBSF-2.5X3.0X0.5--54S461--CIR
Duomenų lapai: 54-CBSF-2.5X3.0X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
54-CBSF-2.5X3.0X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 54-CBSF-2.5X3.0X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 54-CBSF-2.5X3.0X0.5--54S461--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4529 pcs Duomenų lapas 54-CBSF-2.5X3.0X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole