54-CBSASV-0.75X2.75X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 54-CBSASV-0.75X2.75X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 54-CBSASV-0.75X2.75X0.5--54S394-
Duomenų lapai: 54-CBSASV-0.75X2.75X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
54-CBSASV-0.75X2.75X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 54-CBSASV-0.75X2.75X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 54-CBSASV-0.75X2.75X0.5--54S394- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3290 pcs Duomenų lapas 54-CBSASV-0.75X2.75X0.5.pdf
Plotis - apskritai 0.750" (19.05mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.750" (69.85mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole