53-CBSASV-2.5X2.5X1.0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 53-CBSASV-2.5X2.5X1.0
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 53-CBSASV-2.5X2.5X1.0--53S336--C
Duomenų lapai: 53-CBSASV-2.5X2.5X1.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
53-CBSASV-2.5X2.5X1.0 specifikacijos
Dalies numeris 53-CBSASV-2.5X2.5X1.0 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 53-CBSASV-2.5X2.5X1.0--53S336--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4122 pcs Duomenų lapas 53-CBSASV-2.5X2.5X1.0.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 1.000" (25.40mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole