51-CBSF-2.5X3.0X1.0
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 51-CBSF-2.5X3.0X1.0
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 51-CBSF-2.5X3.0X1.0--51S22--CIRC
Duomenų lapai: 51-CBSF-2.5X3.0X1.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
51-CBSF-2.5X3.0X1.0 specifikacijos
Dalies numeris 51-CBSF-2.5X3.0X1.0 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 51-CBSF-2.5X3.0X1.0--51S22--CIRC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4847 pcs Duomenų lapas 51-CBSF-2.5X3.0X1.0.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 1.000" (25.40mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole