50X-CBS-2.0X3.0X0.28
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 50X-CBS-2.0X3.0X0.28
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas .50X-CBS-2.0X3.0X0.28--50X29--CI
Duomenų lapai: 50X-CBS-2.0X3.0X0.28.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
95 pcs
  • Pranešimas
50X-CBS-2.0X3.0X0.28 specifikacijos
Dalies numeris 50X-CBS-2.0X3.0X0.28 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas .50X-CBS-2.0X3.0X0.28--50X29--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 17020 pcs Duomenų lapas 50X-CBS-2.0X3.0X0.28.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 0.280" (7.11mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount