50KE-CBSU-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 50KE-CBSU-24
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 50KE-CBSU-24"--KE50S06--FLAT FEN
Duomenų lapai: 50KE-CBSU-24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
50KE-CBSU-24 specifikacijos
Dalies numeris 50KE-CBSU-24 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 50KE-CBSU-24"--KE50S06--FLAT FEN "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3907 pcs Duomenų lapas 50KE-CBSU-24.pdf
Plotis - apskritai 24.000" (609.60mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija CBS KE
Kiti vardai 50KE-CBSU-24"
50KE-CBSU-24"-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras -
Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Surface Mount