49L-CBSFSV-1.0X1.5X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49L-CBSFSV-1.0X1.5X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49L-CBSFSV-1.0X1.5X0.4--49L10--C
Duomenų lapai: 49L-CBSFSV-1.0X1.5X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
49L-CBSFSV-1.0X1.5X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 49L-CBSFSV-1.0X1.5X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 49L-CBSFSV-1.0X1.5X0.4--49L10--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4558 pcs Duomenų lapas 49L-CBSFSV-1.0X1.5X0.4.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 1.500" (38.10mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole