49L-CBSA-2.0X2.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49L-CBSA-2.0X2.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49L SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Duomenų lapai: 49L-CBSA-2.0X2.0X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
49L-CBSA-2.0X2.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 49L-CBSA-2.0X2.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
Galimas kiekis 4970 pcs Duomenų lapas 49L-CBSA-2.0X2.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Pakuotė Bulk Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole