49-CBSFPSV-1.0X2.0X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49-CBSFPSV-1.0X2.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49-CBSFPSV-1.0X2.0X0.4--49S280--
Duomenų lapai: 49-CBSFPSV-1.0X2.0X0.4.pdf
  • Pranešimas
49-CBSFPSV-1.0X2.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 49-CBSFPSV-1.0X2.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 49-CBSFPSV-1.0X2.0X0.4--49S280-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3751 pcs Duomenų lapas 49-CBSFPSV-1.0X2.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole