49-CBSF-1.0X4.5X0.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49-CBSF-1.0X4.5X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49-CBSF-1.0X4.5X0.5--49S99--CIRC
Duomenų lapai: 49-CBSF-1.0X4.5X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
49-CBSF-1.0X4.5X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 49-CBSF-1.0X4.5X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 49-CBSF-1.0X4.5X0.5--49S99--CIRC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4597 pcs Duomenų lapas 49-CBSF-1.0X4.5X0.5.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.500" (114.30mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole