49-CBSA-2.5X2.75X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49-CBSA-2.5X2.75X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Duomenų lapai: 49-CBSA-2.5X2.75X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
22 pcs
  • Pranešimas
49-CBSA-2.5X2.75X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 49-CBSA-2.5X2.75X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
Galimas kiekis 4503 pcs Duomenų lapas 49-CBSA-2.5X2.75X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Ilgis - bendras 2.750" (69.85mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole