49-CBSA-2.0X3.0X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49-CBSA-2.0X3.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Duomenų lapai: 49-CBSA-2.0X3.0X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
49-CBSA-2.0X3.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 49-CBSA-2.0X3.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
Galimas kiekis 4356 pcs Duomenų lapas 49-CBSA-2.0X3.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole