44-CBSFPSV-2.5X2.75X0.55
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-CBSFPSV-2.5X2.75X0.55
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 44-CBSFPSV-2.5X2.75X0.55--44S244
Duomenų lapai: 44-CBSFPSV-2.5X2.75X0.55.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
44-CBSFPSV-2.5X2.75X0.55 specifikacijos
Dalies numeris 44-CBSFPSV-2.5X2.75X0.55 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 44-CBSFPSV-2.5X2.75X0.55--44S244 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3254 pcs Duomenų lapas 44-CBSFPSV-2.5X2.75X0.55.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.750" (69.85mm) Aukštis - apskritai 0.550" (13.97mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole