44-CBSFN-2.0X5.0X0.75
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-CBSFN-2.0X5.0X0.75
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 44-CBSFN-2.0X5.0X0.75--44S396--C
Duomenų lapai: 44-CBSFN-2.0X5.0X0.75.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
44-CBSFN-2.0X5.0X0.75 specifikacijos
Dalies numeris 44-CBSFN-2.0X5.0X0.75 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 44-CBSFN-2.0X5.0X0.75--44S396--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3497 pcs Duomenų lapas 44-CBSFN-2.0X5.0X0.75.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 5.000" (127.00mm) Aukštis - apskritai 0.750" (19.05mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole