44-CBSF-1.5X2.5X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-CBSF-1.5X2.5X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 44-CBSF-1.5X2.5X0.40--44S409--CI
Duomenų lapai: 44-CBSF-1.5X2.5X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
44-CBSF-1.5X2.5X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 44-CBSF-1.5X2.5X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 44-CBSF-1.5X2.5X0.40--44S409--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 10014 pcs Duomenų lapas 44-CBSF-1.5X2.5X0.4.pdf
Plotis - apskritai 1.500" (38.10mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Kiti vardai 44-CBSF-1.5X2.5X0.40
44-CBSF-1.5X2.5X0.40-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm)
Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole