44-CBSF-0.75X1.0X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-CBSF-0.75X1.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 44-CBSF-0.75X1.0X0.4--44S336--CI
Duomenų lapai: 44-CBSF-0.75X1.0X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
44-CBSF-0.75X1.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 44-CBSF-0.75X1.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 44-CBSF-0.75X1.0X0.4--44S336--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4985 pcs Duomenų lapas 44-CBSF-0.75X1.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 0.750" (19.05mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 1.000" (25.40mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole