44-CBSAD-2.0X4.5X1.0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-CBSAD-2.0X4.5X1.0
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 44-CBSAD-2.0X4.5X1.0--44S369--CI
Duomenų lapai: 44-CBSAD-2.0X4.5X1.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
44-CBSAD-2.0X4.5X1.0 specifikacijos
Dalies numeris 44-CBSAD-2.0X4.5X1.0 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 44-CBSAD-2.0X4.5X1.0--44S369--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3771 pcs Duomenų lapas 44-CBSAD-2.0X4.5X1.0.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.500" (114.30mm) Aukštis - apskritai 1.000" (25.40mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole