42-CBSF-2.0X5.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 42-CBSF-2.0X5.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 42-CBSF-2.0X5.0X0.4--42S92--CIRC
Duomenų lapai: 42-CBSF-2.0X5.0X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
42-CBSF-2.0X5.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 42-CBSF-2.0X5.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 42-CBSF-2.0X5.0X0.4--42S92--CIRC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4904 pcs Duomenų lapas 42-CBSF-2.0X5.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 5.000" (127.00mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole