40-CBSA-2.0X2.75X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 40-CBSA-2.0X2.75X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 40 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Duomenų lapai: 40-CBSA-2.0X2.75X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
23 pcs
  • Pranešimas
40-CBSA-2.0X2.75X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 40-CBSA-2.0X2.75X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
Galimas kiekis 5071 pcs Duomenų lapas 40-CBSA-2.0X2.75X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Ilgis - bendras 2.750" (69.85mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount